Balsamy z olejkami

 ›  › Balsamy z olejkami

Kosmetyki

Balsamy z olejkami

Balsamy z olejkami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W drogeriach jest ogromny wybór kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji całego ciała, tak, że nieraz trudno się zdecydować, co będzie najlepsze dla naszego ciała. Warto wiedzieć, że balsamy zawierające oleiste wyciągi nawilżają, natłuszczają i regenerują naskórek a na dodatek w zależności od rodzaju olejku w nich zawartego mają także dodatkowe właściwości. I tak:
1. Olejek arganowy jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E, która nazywana jest witaminą młodości. Olejek ten chroni skórę przed wysychaniem, wpływa pozytywnie na jej nawilżenie i sprężystość, a także regeneruje naskórek i łagodzi podrażnienia.
2. Olejek z awokado pozytywnie wpływa na skórę, która się łuszczy i reaguje alergicznie na kosmetyki. Olejek ten jest łatwo wchłaniany przez skórę, działa osłaniająco na naskórek i zmniejsza świąd.
3. Olejek migdałowy poprawia krążenie a co za tym idzie do komórek skóry trafia więcej tlenu i składników odżywczych poza tym stymuluje układ limfatyczny i ułatwia wydalanie toksyn, poprawia także elastyczność i strukturę tkanki łącznej, więc szczególnie dobrze wpływa na skórę z rozstępami.
3. Olejek z winogron jest najlepszy dla bardzo suchej skóry, gdyż całkowicie się wchłania. Skóra sucha zwykle jest szorstka i zwiotczała, a ten olejek właśnie te objawy potrafi zlikwidować.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Balsamy z olejkami Reviewed by on sobota, 15 października, 2016 .

W drogeriach jest ogromny wybór kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji całego ciała, tak, że nieraz trudno się zdecydować, co będzie najlepsze dla naszego ciała. Warto wiedzieć, że balsamy zawierające oleiste wyciągi nawilżają, natłuszczają i regenerują naskórek a na dodatek w zależności od rodzaju olejku w nich zawartego mają także dodatkowe właściwości. I tak: 1. Olejek arganowy

ABOUT AUTHOR /