Bielizna – nowe trendy??

 ›  › Bielizna – nowe trendy??

Kosmetyki

Bielizna – nowe trendy??

Bielizna – nowe trendy??

Obserwując rynek bieliźniarski – nie tylko w Polsce – zastanawiać się można czy ktoś jest jeszcze w stanie wyznaczać nowe trendy w tym obszarze? Przecież na chwilę obecną dostępne jest wszystko!

Niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną możesz kupić bieliznę w dowolnym fasonie czy też kolorze. Wystarczy sprawdzić ofertę kilku sklepów internetowych (polecam również te zagraniczne) – zapewniam Was, że cokolwiek byście sobie wymarzyli to znajdziecie. Nie ma juz w tej chwili jednego trendu, na przykład w takiej kategorii jak majtki damskie. W ofercie sklepów z bielizną znajdziesz:

– stringi,

– figi mini,

– figi midi,

– figi maxi,

– szorty,

– szorto-stringi,

– a nawet reformy.

Czyli wszystko co do tej pory zostało w tej kwestii wymyślone – nikt niczego więcej z majtkami damskimi raczej nie zrewolucjonizuje. To samo możemy powiedzieć o innym produkcie z damskiej garderoby jakim jest biustonosz. Według mnie nic już nie da się wymyśleć – może oprócz wzorów i kolorów (chociaż tutaj też nic nie jest nieskończone). Wejdźmy na stronę sklepu internetowego z bielizną do kategorii biustonosze. Co tam znajdziemy? Po kolei:

– pół-biustonosz,

– push-up,

– miękki,

– bardotka,

– półusztywniany,

– usztywniany,

– z fiszbinami,

– silikonowe,

– samonośne,

– plastry podtrzymujące biust,

– biustonosz dla kobiet w ciąży,

– biustonosz dla kobiety karmiącej.

I dodatkowo jeszcze mamy różne poduszeczki jako wypełniacze. Jedyne co mogą robić producenci to zmieniać wzornictwo i kolory. Ale czy to jest kreowanie trendów w poszczególnych elementach damskiej garderoby? Przy takiej różnorodności gustów i ofercie sklepów internetowych z bielizną każda z Pań może wykreować swój własny trend na kolejne zmieniające się pory roku. A tutaj już nie ma ograniczeń – wyobraźnia każdej z kobiet jest jak ocean. Chociaż nie każda z Pań ma zdolności bycia włsaną stylistką… Ale każda powinna spróbować – może odkryjesz w sobie talent?

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Bielizna – nowe trendy?? Reviewed by on wtorek, 8 stycznia, 2019 .

Bielizna – nowe trendy?? Obserwując rynek bieliźniarski – nie tylko w Polsce – zastanawiać się można czy ktoś jest jeszcze w stanie wyznaczać nowe trendy w tym obszarze? Przecież na chwilę obecną dostępne jest wszystko! Niezależnie od tego czy jesteś kobietą czy mężczyzną możesz kupić bieliznę w dowolnym fasonie czy też kolorze. Wystarczy sprawdzić ofertę

ABOUT AUTHOR /