Dlugie modne sukienki

 ›  › Dlugie modne sukienki

Pralnia chemiczna Częstochowa

Dlugie modne sukienki

Dlugie modne sukienki
1 vote, 6.00 avg. rating (67% score)

Dlugie modne sukienki (7)Czy sukienka balowa i sukienka wieczorowa to ta sama kreacja? Każda suknia balowa jest jednocześnie kreacją wieczorową. Ale już nie każda suknia wieczorowa jest odpowiednia na bal. Czym zatem wyróżniają dlugie modne sukienki balowe?
Zasadniczą różnicą jest tu krój. W przypadku sukni balowej jest on ściśle określony. I niezmienny już od wieków. Suknia balowa posiada charakterystyczny dół. Jest on bardzo szeroki i pełny. Efekt ten uzyskuje się często przez użycie drucianego koła, halki, a nawet lekkiej krynoliny. Przez to jednak dól zachowuje swój fason przez całą noc.
Również góra sukni jest ściśle określona. Musi być to gorset, nierzadko usztywniany fiszbinami i drutami. Modelują one sylwetkę, oraz również pomagają materiałowi zachować fason. Gorset taki nie może mieć rękawków, ani nawet ramiączek.
Suknię balową często wyróżnia także materiał. Jest to zwykle szyfon, jedwab, bądź inna błyszcząca tkanina. Zdecydowanie jest to suknia, obok której nie można przejść obojętnie. Jest ona jednak zarezerwowana wyłącznie na najbardziej uroczyste okazje.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Dlugie modne sukienki Reviewed by on wtorek, 31 stycznia, 2017 .

Czy sukienka balowa i sukienka wieczorowa to ta sama kreacja? Każda suknia balowa jest jednocześnie kreacją wieczorową. Ale już nie każda suknia wieczorowa jest odpowiednia na bal. Czym zatem wyróżniają dlugie modne sukienki balowe? Zasadniczą różnicą jest tu krój. W przypadku sukni balowej jest on ściśle określony. I niezmienny już od wieków. Suknia balowa posiada

ABOUT AUTHOR /