Hands free

 ›  › Hands free

Kosmetyki

Hands free

Hands free
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

hands free

Torba nowojorskiej firmy Arza. Oprócz widocznego powyżej modelu diamond są też różnej wielkości hands-free bracelet (prostokątne saszetki z wyciętym okrągłym kółkiem, dzięki któremu można nosić je na ręku jak bransoletki właśnie) oraz przestronna envelope, którą składa się w mniejszą, jeśli akurat duża torba nie jest nam potrzebna. Wszystkie tak proste i geometryczne, że aż do przesady.

noc żywych trupów

Jackson na okładce październikowego włoskiego męskiego Vogue’a, w obiektywie Bruce’a Webera. Rozumiem, że chłopaki poznali się w latach 70. i lubią wspominać razem dawne czasy, no ale czemu od razu musi być z tego okładka Vogue’a?
[według niepewnych źródeł, okładka męskiego Vogue’a dla Jacksona to m.in. efekt umowy pomiędzy nim a Cavallim: „According to said deal, Michael would do the photo shoot for Cavalli and in return, Cavalli would create clothing for Michael for his new look supporting the new album release.” Jak dla mnie to w obu przypadkach Cavalli wyświadcza przysługę Jacksonowi, ale może się mylę.]

PS A na youtube pod wszystkimi slajdami z tą sesją znajduję wpisy typu „Michael is sooooo hotttttt!”. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?!

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Hands free Reviewed by on środa, 15 stycznia, 2020 .

hands free Torba nowojorskiej firmy Arza. Oprócz widocznego powyżej modelu diamond są też różnej wielkości hands-free bracelet (prostokątne saszetki z wyciętym okrągłym kółkiem, dzięki któremu można nosić je na ręku jak bransoletki właśnie) oraz przestronna envelope, którą składa się w mniejszą, jeśli akurat duża torba nie jest nam potrzebna. Wszystkie tak proste i geometryczne, że

ABOUT AUTHOR /