Jak dobrać biżuterię?

 ›  › Jak dobrać biżuterię?

Kosmetyki

Jak dobrać biżuterię?

Jak dobrać biżuterię?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak dobrać biżuterię?

Wydaje nam sie że wiemy, jak mniej więcej dobierać stroje, zarówno do okazji, jak i do naszej urody. Chcemy podkreślać to, co uważamy za największe atuty naszej sylwetki, a ukryć te części ciała, z których nie jesteśmy do końca zadowolone. Gdy jesteście pewne, że dobrze się prezentujecie, rośnie pewność siebie. Dlatego poza makijażem i ubiorem warto poświęcić trochę czasu na dobór odpowiedniej biżuterii, która idealnie dopełni całość.

Podczas zakupu biżuterii należy stosować się do kilku prostych rad. Często ładny wisiorek, kolczyki srebrne lub złote, bransoletka itd. niestety nie pasują do naszego wyglądu. Pamiętajcie że biżuteria ma akcentować naszą urodę, a nie być jedynie elementem przyciągającym wzrok. My również niekiedy dajemy ponieść się emocjom. Co z tego, że staniemy się zadowolonymi posiadaczkami oszałamiającej biżuterii, skoro nie będziemy miały okazji, aby ją założyć?

Często z biżuterią jest jak ze strojem, nie każda biżuteria pasuje do naszego typu urody. Dlatego przed zakupem warto się zastanowić, a nawet wskazane jest zapytanie osoby stojącej obok, jak dana biżuteria prezentuje się na nas. Poza tym należyzawsze stosować się do złotej zasady, aby biżuteria nie konkurowała z uroda właścicielki. Na przyklad filigranowe panie powinny unikać cięzkiej biżuterii, gdyż może ona spowodować efekt objuczenia, a nie o taki efekt nam chodzi. Lekkość i filigranowość sylwetki można pięknie podkreślić delikatną biżuterią. Małe kolczyki, delikatne niewielkie korale lub przyciągający wzrok uroczy wisiorek, powinny okazać się strzałem w dziesiątkę.

Niewielkie formy zdecydowanie lepiej pasują do drobnych kobiet. Na niewielkiej ręce świetnie zaprezentują się niewielkie bransoletki, niewielkie pierścionki na cienkich palcach będą powodowały, iż optycznie zwiększy się ich długość i delikatność. Minimalizm biżuterii można złamać zakładając długie kolczyki np. wysposażone w kryształy Swarovskiego . Należy jednak wybrać proste, najlepiej z cienkiego drucika, ażurowe, przeźroczyste lub podłużne. Często biżuteria srebrna dużo lepiej pasuje do naszej urody, gdyż wygląda subtelniej przy jasnej karnacji skóry.

Ważnym elementem doboru biżuterii jest też dobre samopoczucie osoby noszącej daną biżuterię, i tym akcentem zakończmy ten artykuł.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Jak dobrać biżuterię? Reviewed by on piątek, 23 listopada, 2018 .

Jak dobrać biżuterię? Wydaje nam sie że wiemy, jak mniej więcej dobierać stroje, zarówno do okazji, jak i do naszej urody. Chcemy podkreślać to, co uważamy za największe atuty naszej sylwetki, a ukryć te części ciała, z których nie jesteśmy do końca zadowolone. Gdy jesteście pewne, że dobrze się prezentujecie, rośnie pewność siebie. Dlatego poza

ABOUT AUTHOR /