Kosmetyczka – gabinet kosmetyczny

 ›  › Kosmetyczka – gabinet kosmetyczny

Kosmetyki

Kosmetyczka – gabinet kosmetyczny

Kosmetyczka – gabinet kosmetyczny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nazywam się Ela Łukaszek
Witam Państwa i zapraszam serdecznie do profesjonalnego gabinetu Kosmetycznego „ELA” położonego w sercu Podhala – w Bukowinie Tatrzańskiej.
Jestem z wykształcenia dyplomowaną pielęgniarką, dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych oraz technikiem analityki medycznej.
Gabinet mój – nastawiony jest na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. Wychodzę naprzeciw potrzebom Pań i Panów pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele.
Szeroka oferta gabinetu obejmuje zabiegi pielęgnacyjne oraz kosmetyczno – dermatologiczne o właściwościach leczniczych.
Ponieważ na bieżąco poznaję europejskie i światowe nowości rynku kosmetycznego, staram się poszerzać swoją ofertę o usługi, które będą charakteryzowały się wysoką skutecznością.
Zabiegi wykonywane w gabinecie urody Ela w połączeniu z użyciem profesjonalnych preparatów i urządzeń zapewniają rewelacyjne wyniki w dziedzinie pielęgnacji skóry i walki z jej defektami.
Szczególnie dbam o higienę – jako jeden z nielicznych gabinetów stosuję autoklaw do profesjonalnej sterylizacji narzędzi kosmetycznych.
Wszystko co robię – robię z pasją i z zaangażowaniem.
Moje doświadczenie i profesjonalizm wykorzystuję do codziennej pracy z klientem. Swoją wiedzą służę w rozwiązywaniu indywidualnych problemów, a także doradzam jak zadbać o skórę w codziennym życiu w domu i pracy. Pomagam także dobrać kosmetyki do pielęgnacji i do makijażu.
Zapewniam kompetencje, profesjonalizm oraz miłą i fachową obsługę w moim gabinecie.
Wszystkie zabiegi wykonywane są w oddzielnych pomieszczeniach, a każda wizyta poprzedzana jest telefoniczną rezerwacją.
Serdecznie zapraszam
Elżbieta Łukaszek.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Kosmetyczka – gabinet kosmetyczny Reviewed by on sobota, 10 listopada, 2018 .

Nazywam się Ela Łukaszek Witam Państwa i zapraszam serdecznie do profesjonalnego gabinetu Kosmetycznego „ELA” położonego w sercu Podhala – w Bukowinie Tatrzańskiej. Jestem z wykształcenia dyplomowaną pielęgniarką, dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych oraz technikiem analityki medycznej. Gabinet mój – nastawiony jest na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetyki twarzy i ciała. Wychodzę naprzeciw potrzebom Pań

ABOUT AUTHOR /