Modne fryzury na wiosnę

 ›  › Modne fryzury na wiosnę

Kosmetyki

Modne fryzury na wiosnę

Modne fryzury na wiosnę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, nie ma już mrozów, a na siłowniach zaczyna być tłoczno, gdyż panie rozpoczynają walkę z nadprogramowymi kilogramami, których nabawiły się zimą. Oczywiście świetnym sposobem na odświeżenie swojego wyglądu na wiosnę jest nowa fryzura.

Trendy we fryzjerstwie często się zmieniają, toteż co sezon proponuje się coś nowego, lub niewielkie zmiany tego, co obowiązywało jakiś czas temu. Na pewno taka odmiana jest potrzebna na wiosnę, a także samo wzmocnienie osłabionych po zimie włosów.

Jakie modne fryzury będą królować tego sezonu?

Styliści zapowiadają, ze bardzo modną fryzurą będą… rozczesane drobne loczki. Kiedyś było to nie do pomyślenia i robiło się wszystko, aby kręcone włosy wydawały się grubsze, a nie stanowiły tak zwanego siana na głowie. Teraz się to zmieniło i zamiast czesać loki grzebieniem z grubymi ząbkami albo palcami – możemy użyć zwykłej szczotki. Jeśli chcemy nadać sobie jeszcze więcej dziewczęcości, możemy okiełznać taką fryzurę opaską lub przypiąć spinki.

Oprócz burzy loków, popularne mają być także krótkie fryzurki, stylizowane na lata 20-te. Kobiety, które wolą długie włosy, również mogą stworzyć stylizację z tamtych czasów – wystarczy prosty trik – podwinięcie włosów nad karkiem do spodu przy pomocy wsuwek. Jednak fale muszą być równe i dobrze dopracowane. Nieoceniona będzie tzw. falownica, czyli specjalna lokówka. Dzięki temu narzędziu nasze fale będą równe oraz wyjątkowo trwałe. Jeśli chcemy jeszcze bardziej dopasować naszą stylizację do tych, które panowały w latach dwudziestych – przed użyciem falownicy nałóżmy na włosy piankę do włosów. Dzięki temu otrzymamy efekt posklejanych fal, czyli takich, jakie noszono właśnie w 20 latach.

Warto polecić również warkocze, które mogą stanowić całość fryzury albo jej część. Nawet proste włosy, które są ozdobione małym warkoczykiem będą wyglądać niezwykle delikatnie. W przypadku warkoczy mamy cały szereg propozycji. Może to być np. francuz albo kłos, im bardziej niedbały, tym lepiej. Taki zamierzony nieład na głowie jest bardzo modny. Jeśli dodatkowo ozdobimy taką fryzurę cieniutką opaską – będziemy wyglądać niezwykle dziewczęco.

Jak widać, romantyzm jest jak najbardziej na topie i pewnie pozostanie przez całą wiosnę, a może również lato. Takie delikatne uczesania nadają niesamowitej subtelności kobietom.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Modne fryzury na wiosnę Reviewed by on czwartek, 30 sierpnia, 2018 .

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, nie ma już mrozów, a na siłowniach zaczyna być tłoczno, gdyż panie rozpoczynają walkę z nadprogramowymi kilogramami, których nabawiły się zimą. Oczywiście świetnym sposobem na odświeżenie swojego wyglądu na wiosnę jest nowa fryzura. Trendy we fryzjerstwie często się zmieniają, toteż co sezon proponuje się coś nowego, lub niewielkie

ABOUT AUTHOR /