Olejek arganowy do włosów – Bolesławiec

 ›  › Olejek arganowy do włosów – Bolesławiec

Kosmetyki

Olejek arganowy do włosów – Bolesławiec

Olejek arganowy do włosów – Bolesławiec
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rosnącą popularnością cieszy się ostatnio w kosmetyce olejek arganowy. Ma on szereg cudownych właściwości upiększających. Jest on wytwarzany z drzewa arganii żelaznej, roślina ta rośnie głównie w Maroku. Olejek arganowy można stosować bezpośrednio na skórę, jako składnik kremów i maseczek, a także do pielęgnacji włosów. Odmładza i nawilża skórę, przynosi ukojenie przesuszonym partiom ciała, wzmacnia i nabłyszcza włosy i paznokcie. Nie bez powodu jest zatem nazywany eliksirem młodości. Ma dosyć mocny zapach, ale szybko się ulatnia i jest niewyczuwalny na skórze.
Olejek arganowy do włosów, tak jak olejek do ciała, można kupić w formie niewielkiej buteleczki albo ze spryskiwaczem, kiedy za naciśnięciem pompki rozpryskuje się na naszych włosach arganowa mgiełka, albo w formie buteleczki z pipetą, lub w zwykłej butelce. Można go stosować zarówno na mokre, jak i suche włosy. Pielęgnacja włosów różnymi olejami jest bardzo popularną metodą nadawania im blasku i odbudowy. Na szczęście olejek ten nie jest drogi, a bardzo wydajny.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Olejek arganowy do włosów – Bolesławiec Reviewed by on środa, 1 lutego, 2017 .

Rosnącą popularnością cieszy się ostatnio w kosmetyce olejek arganowy. Ma on szereg cudownych właściwości upiększających. Jest on wytwarzany z drzewa arganii żelaznej, roślina ta rośnie głównie w Maroku. Olejek arganowy można stosować bezpośrednio na skórę, jako składnik kremów i maseczek, a także do pielęgnacji włosów. Odmładza i nawilża skórę, przynosi ukojenie przesuszonym partiom ciała, wzmacnia

ABOUT AUTHOR /