Pierścionki z brylantami – Bolesławiec

 ›  › Pierścionki z brylantami – Bolesławiec

Kosmetyki

Pierścionki z brylantami – Bolesławiec

Pierścionki z brylantami – Bolesławiec
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, to, co można powiedzieć o brylantach? O ile bowiem diamenty to szlachetne, acz nieoszlifowane kamienie, to brylanty są cenniejsze i mają szersze zastosowanie. Po oszlifowaniu przybierają regularny kształt stożka, o równych ścianach i płaskiej powierzchni górnej. Brylanty znajdują zastosowanie w produkcji biżuterii. Kolczyki, kolie czy pierścionki z brylantami to stały asortyment niemal każdego sklepu jubilerskiego.

Szczególnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza pierścionki, wręczane z różnych okazji. Pierścionki z brylantami to nieodłączny element zaręczynowy, ale też prezent rocznicowy. Dobry dla matki, żony lub kochanki. Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby dostać diamentu. Kiedyś pierścionki z brylantami nosiły nasze babki i często te klejnoty były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Teraz musimy kupić je sobie same lub oczekiwać w formie prezentu. Każda z nas zasługuje na brylanty, które są ozdobą każdej kobiety.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Pierścionki z brylantami – Bolesławiec Reviewed by on czwartek, 30 marca, 2017 .

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, to, co można powiedzieć o brylantach? O ile bowiem diamenty to szlachetne, acz nieoszlifowane kamienie, to brylanty są cenniejsze i mają szersze zastosowanie. Po oszlifowaniu przybierają regularny kształt stożka, o równych ścianach i płaskiej powierzchni górnej. Brylanty znajdują zastosowanie w produkcji biżuterii. Kolczyki, kolie czy pierścionki

ABOUT AUTHOR /