Rady dla modnej 50 plus

 ›  › Rady dla modnej 50 plus

Pralnia chemiczna Częstochowa

Rady dla modnej 50 plus

Rady dla modnej 50 plus
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rady dla modnej 50 plus
Oglądasz różnorodne programy modowe – 10 lat mniej, jak wyglądać młodziej, etc.? jesteś pod wrażeniem metamorfoz ich bohaterów? Chciałabyś odmłodzić się tak jak one? Nie musisz wcale zgłaszać się do programów, aby tego dokonać wystarczy, że odpowiednio skompletujesz swoją garderobą, Oto kilka żelaznych zasad, które pozwolą Ci szybko i skutecznie przejść metamorfozę.

Po pierwsze, nie bój się sklepów sieciowych, to właśnie w nich znajdziesz wiele ciekawych, stylowych kreacji, w których będziesz czuć się modnie, stylowo, a co najważniejsze wygodnie.

Po drugie, unikaj za dużych rozmiarów, bezkształtnych fasonów. To, że nosisz rozmiar 44 czy też, jeśli masz 59 lat nie oznacza, że nie możesz podkreślać swojej figury i że musisz wybierać nudne ubrania w dużych rozmiarach Pamiętaj, nie ma gorszej rzeczy, aniżeli zbyt luźny, nieodpowiednio dobrany strój.

Po trzecie, nie bój się odważnych zestawień, gdy zakładasz stonowaną czarną sukienkę dobierz do niej odpowiednie dodatki w modnym kolorze- szmaragdzie, purpurze czy złocie. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale nawet najmniejszy drobiazg w żywym kolorze potrafi zdziałać cuda, a tym samym odjąć nam kilka, a nawet kilkanaście lat. A odpowiednio dobrany fason czy też stroje w duże kwieciste desenie, lamparcie cętki, etc. pozwalają ukryć wszelkie niedoskonałości, mankamenty wyglądu. Wcale nie trzeba się ich bać.

Po czwarte, unikaj wszelkiego rodzaju połączeń w jednym kolorze, przecież nie chcesz wyglądać jak Hiacynta z popularnego serialu, „co ludzie powiedzą”. Góra i dół powinny tworzyć zgrany duet, ale nie mogą być nudne, sztywne. monochromatyczne. Baw się kolorami, modą niezależnie od tego, co widnieje w Twojej metryce. Masz prawo czuć się pięknie i kobieco niezależnie od masy ciała czy wieku. Pamiętaj o tym!

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Rady dla modnej 50 plus Reviewed by on wtorek, 8 stycznia, 2019 .

Rady dla modnej 50 plus Oglądasz różnorodne programy modowe – 10 lat mniej, jak wyglądać młodziej, etc.? jesteś pod wrażeniem metamorfoz ich bohaterów? Chciałabyś odmłodzić się tak jak one? Nie musisz wcale zgłaszać się do programów, aby tego dokonać wystarczy, że odpowiednio skompletujesz swoją garderobą, Oto kilka żelaznych zasad, które pozwolą Ci szybko i skutecznie

ABOUT AUTHOR /