Sen

 ›  › Sen

Kosmetyki

Sen

Sen
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Sen
Od dawien dawna zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że sen jest bardzo ważnym elementem jeżeli chodzi o nasz wygląd. Wiadomo przecież powszechnie, że jeżeli nie wyśpimy się dobrze, bo przykładowo czymś się stresujemy to raczej nie mamy co liczyć na to, że będziemy dobrze wyglądać. W takim układzie niestety możemy tylko starać się w jakiś sposób temu przeciwdziałać. Najlepiej jest jednak kiedy śpimy pełne osiem godzin, bo to przede wszystkim sen oddziałuje pozytywnie czy też nie na naszą urodę. To od nas więc zależy w jaki sposób będziemy wyglądać.

Rzecz jasna bez większych problemów jesteśmy w stanie zatuszować wszystkie niedoskonałości urody ale po co robić to nagminnie jeżeli wystarczy tylko osiem godzin snu? Wydaje się więc, że tylko sen może nas uratować. Niestety rzadko się zdarza, aby ktokolwiek z nas miał możliwość wysypiania się aż osiem godzin dziennie. Zazwyczaj norma wynosi pięć – sześć godzin. Na więcej po prostu brak jest nam czasu. Jedyną dodatkową możliwością jest to, aby odsypiać w weekend ale z kolei jeżeli nas organizm faktycznie jest nastawiony na sen maksymalnie sześciogodzinny to raczej nie mamy co liczyć na to, że w weekend uda nam się pospać nieco dłużej. Organizm samodzielnie obudzi się o określonej godzinie i nie będziemy mieli na to niestety żadnego wpływu czy nam się to podoba czy też nie.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Sen Reviewed by on poniedziałek, 7 stycznia, 2019 .

Sen Od dawien dawna zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że sen jest bardzo ważnym elementem jeżeli chodzi o nasz wygląd. Wiadomo przecież powszechnie, że jeżeli nie wyśpimy się dobrze, bo przykładowo czymś się stresujemy to raczej nie mamy co liczyć na to, że będziemy dobrze wyglądać. W takim układzie niestety możemy tylko starać się

ABOUT AUTHOR /