Światowe hity dla urody

 ›  › Światowe hity dla urody

Kosmetyki

Światowe hity dla urody

Światowe hity dla urody
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szwajcaria podarowała światu szarotkę alpejską, z której wyciąg skutecznie powstrzymuje procesy starzenia skóry, przez co stałą się cennym składnikiem kosmetyków dla cery dojrzałej.
Z Afryki pochodzi drzewo masłosz, którego orzechy a właściwie wyciskane z nich tłuszcze, czyli masło shea wspaniale pielęgnuje przesuszoną i szorstką skórę. Jest składnikiem balsamów do ciała i innych kosmetyków.
Z Maroka pochodzi olejek arganowy słynny ze swoich właściwości nawilżających i wygładzających, który zalecany jest zarówno do przesuszonej skóry jak i zniszczonych i przesuszonych paznokci i włosów.
Z naszego kraju wspaniale na ciało i cerę wpływają wody termalne. Zawarte w polskich solankach minerały wpływają na likwidację cellulitu i wspomagają odchudzanie. Sole Bocheńskie lub Zabłockie dosypywane do kąpieli wspaniale wpływają na całe ciało.
Z Australii pochodzi olejek drzewa herbacianego, który ma właściwości antybakteryjne, dzięki którym wykorzystywany jest w kosmetykach na trądzik i łojotok.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Światowe hity dla urody Reviewed by on sobota, 15 października, 2016 .

Szwajcaria podarowała światu szarotkę alpejską, z której wyciąg skutecznie powstrzymuje procesy starzenia skóry, przez co stałą się cennym składnikiem kosmetyków dla cery dojrzałej. Z Afryki pochodzi drzewo masłosz, którego orzechy a właściwie wyciskane z nich tłuszcze, czyli masło shea wspaniale pielęgnuje przesuszoną i szorstką skórę. Jest składnikiem balsamów do ciała i innych kosmetyków. Z Maroka

ABOUT AUTHOR /