Włosy farbowane w domu

 ›  › Włosy farbowane w domu

Kosmetyki

Włosy farbowane w domu

Włosy farbowane w domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeszcze wcale nie tak dawno, aby zmienić kolor włosów trzeba niebyło udać do zakładu fryzjerskiego; dzisiaj jest tak wielki wybór farb w sklepach drogeryjnych i ich aplikacja jest tak prosta, że doskonale każda pani poradzi sobie z tym sama. Jeśli tylko będą przestrzegane podstawowe zasady, co do ich stosowania, (które są zawarte w ulotkach dostarczanych razem z farbą koloryzującą a dotyczących próby antyalergicznej i długości trzymania farby na włosach) nie powinno być żadnych problemów przy samodzielnym farbowaniu włosów.
Przy wyborze koloru farby powinno się kierować typem urody, czyli pani Wiosna (cera w kolorze brzoskwini lub kości słoniowej) i pani Jesień (złocista cera przeważnie z piegami) powinny wybierać farby w tonacji ciepłej od naturalnego blond po ciemny karmel, a pani Zima (porcelanowa cera) i pani Lato (cera bladobeżowa i różowa) farby w zimnych tonacjach od platynowego blond aż po popielaty brąz.
Panie posiadające bardzo duży procent siwych włosów, powinny wybierać farby zbliżone do swojego naturalnego koloru lub o 1 -2 tony jaśniejszy. Ciemniejsze zwykle dodają lat?

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Włosy farbowane w domu Reviewed by on sobota, 15 października, 2016 .

Jeszcze wcale nie tak dawno, aby zmienić kolor włosów trzeba niebyło udać do zakładu fryzjerskiego; dzisiaj jest tak wielki wybór farb w sklepach drogeryjnych i ich aplikacja jest tak prosta, że doskonale każda pani poradzi sobie z tym sama. Jeśli tylko będą przestrzegane podstawowe zasady, co do ich stosowania, (które są zawarte w ulotkach dostarczanych

ABOUT AUTHOR /