Zniszczone wlosy

 ›  › Zniszczone wlosy

Pralnia chemiczna cennik Częstochowa

Zniszczone wlosy

moda (17)Włosy zdrowe to takie,które są lśniące,miękkie i łatwe do ułożenia. O włosach zniszczonych mówimy wtedy,kiedy są matowe,suche i trudno je rozczesać. Główną przyczyną pogorszenia się struktury włosów jest ich częste (czasami nieprawidłowe) farbowanie,a szczególnie rozjaśnianie. Szkodzi im również częste prostowanie lub suszenie. W wyniku tych zabiegów łuski włosa odchylają się i są bardziej podatne na zniszczenie. Jeżeli mamy bardzo zniszczone włosy,pierwszym krokiem będzie ich podcięcie. Każda kobieta powinna pamiętać o tym,aby bez względu na stan swoich włosów,przynajmniej co sześć tygodni podcinać końcówki.
Wybierając kosmetyki do pielęgnacji włosów,pamiętajmy,że powinny one mieć właściwości regenerujące i nawilżające. W codziennym dbaniu o swoją czuprynę pomogą nam szampony (zawierające witaminy,olejki nawilżające,jedwab) ,odżywki (silnie regenerujące),maseczki (odżywcze i regenerujące),a także w przypadku trudności z rozczesywaniem ? spraye ułatwiające tą czynność. Istnieją również pianki i lakiery,które oprócz właściwości stylizujących,w skuteczny sposób pielęgnują i odbudowują  zniszczone włosy. Jeśli mamy taką możliwość,najlepszym rozwiązanie będzie zaprzestanie używania na jakiś czas prostownicy i suszarki,aby dać swoim włosom chwilę wytchnienia.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Zniszczone wlosy Reviewed by on poniedziałek, 19 września, 2016 .

Włosy zdrowe to takie,które są lśniące,miękkie i łatwe do ułożenia. O włosach zniszczonych mówimy wtedy,kiedy są matowe,suche i trudno je rozczesać. Główną przyczyną pogorszenia się struktury włosów jest ich częste (czasami nieprawidłowe) farbowanie,a szczególnie rozjaśnianie. Szkodzi im również częste prostowanie lub suszenie. W wyniku tych zabiegów łuski włosa odchylają się i są bardziej podatne na

ABOUT AUTHOR /