Zwiedzanie Warszawy

 ›  › Zwiedzanie Warszawy

Kosmetyki

Zwiedzanie Warszawy

Zwiedzanie Warszawy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zwiedzanie Warszawy
Na modowej (ale też jak najbardziej zabytkowej) mapie Warszawy pojawił się na początku grudnia nowy punkt należący do kategorii ‚trzeba zobaczyć’. Chodzi oczywiście o Likus Concept Store na Krakowskim Przedmieściu założony w Łaźni Centralnej, znanej też jako Łaźnia Pod Messalką, z początków XX wieku.

We wnętrzu tego pięknie odrestaurowanego budynku mieszczą się delikatesy, vinoteka, restauracja (której kucharz ma ogromne zamiłowanie do foie gras i homarów; na mnie jednak największe wrażenie zrobiły desery, np. mus pistacjowy z sorbetem z dzikiego bzu na sosie truskawkowym) oraz oczywiście sklepy – na górze znajduje się mieszanka Dsquared2, Gianfranco Ferre, Victora&Rolfa, Ralpha Laurena, Johna Galliano i Sophii Kokosalaki; na dole – butik Diesla. Obsługa miła, choć na początku wyglądała na lekko zblazowaną. Jeśli jednak nawiążesz z nimi kontakt, to w profesjonalny sposób pomogą Ci w zakupach.
Jeśli zaś chodzi o sam sklep, to szczerze mówiąc, ubrania nie wydały mi się tak interesujące, jak myślalam, że będą (większość z nich jest dość zachowawcza, ale to normalne biorąc pod uwagę nasz rynek). Tymczasem wystrój Łaźni wzbudził zarówno we mnie, jak i w towarzyszących mi osobach, nieskrywany entuzjazm. Połączenie zabytkowych kafelków z prostymi nowoczesnymi szafkami oraz dziwnymi szklanymi ozdobami zwisającymi z sufitu urzeka swoją eklektycznością. Do tego basen wypełniony wodą w dolnej części sklepu (wpadło do niego już dwoje klientów 🙂 – naprawdę trudno nie wyjść z tego miejsca będąc pod wrażeniem talentu architekta/dekoratora wnętrz.
Warto tam pójść, jeśli nawet nie na zakupy, to by zobaczyć zabytkowe piękne wnętrza.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Zwiedzanie Warszawy Reviewed by on środa, 15 stycznia, 2020 .

Zwiedzanie Warszawy Na modowej (ale też jak najbardziej zabytkowej) mapie Warszawy pojawił się na początku grudnia nowy punkt należący do kategorii ‚trzeba zobaczyć’. Chodzi oczywiście o Likus Concept Store na Krakowskim Przedmieściu założony w Łaźni Centralnej, znanej też jako Łaźnia Pod Messalką, z początków XX wieku. We wnętrzu tego pięknie odrestaurowanego budynku mieszczą się delikatesy,

ABOUT AUTHOR /