Intryga w dobrym stylu

 ›  › Intryga w dobrym stylu

Pralnia foka Częstochowa

Intryga w dobrym stylu

Intryga w dobrym stylu

Byłam kiedyś u fryzjera, który powiedział mi coś, co już na zawsze zapamiętam, mianowicie: „Dziewczyna staje się kobietą, w momencie, gdy zaczyna się jej pierwsza intryga”. Cóż, słowo intryga nie kojarzy się pozytywnie. Jednak każda dziewczyna staje się kobietą, więc jak to zrozumieć? A może fryzjer się pomylił? Przypomniałam sobie więc, że w liceum była lektura, z której mieliśmy się nauczyć, że intryga to działanie z premedytacją, które ma prowadzić do osiągnięcia wymarzonego celu … niestety często ze szkodą dla kogoś. No więc jak to jest z tą kobiecą intrygą? Czy ona zawsze szkodzi i czy jest taka zła? W poniższym tekście chciałabym zaintrygować Was delikatną kobiecą intrygą. Cóż, każda z nas boryka się czasem z trudnościami w związku, w byciu singielką, w przejścia ze związku do innego związku lub całą gamą innych konfiguracji. Czasami pragniemy kogoś po prostu olśnić, wierząc, że to właśnie ten, no i zastanawiamy się wtedy jak to zrobić. W kobiecej intrydze podpowiadam co zrobić, aby poczuć się pięknie i delikatnym wizualnym podstępem oszołomić partnera, wymarzonego niedostępnego lub kogoś na imprezie. Bon courage!

Zadbane włosy i paznokcie

W Londynie większość kobiet nosi tipsy, czyli długie sztuczne paznokcie zrobione z twardej chemicznej substancji. Tipsy mogą być długie i spiczaste jak kocie szpony lub po prostu długie i spiłowane na prosto. Zaintrygowały mnie te tipsy i pomyślałam, że może kiedyś spróbuję. Przydadzą się w ataku, gdy będę chciała podrapać lub po prostu wbić się w skórę. Póki co zostaję wierna naturalności. O swoje paznokcie warto dbać i inwestować w odżywkę do paznokci, aby rosły zdrowe i się nie łamały. Przydadzą się też odpowiednie pilniki, ale nie kupujmy byle czego, bo od tego paznokcie się niszczą. Bierzmy suplementy diety, które uzupełnią braki w witaminach i minerałach. Jeśli chcemy kogoś olśnić spiłujmy paznokcie odpowiednio, zróbmy peeling dłoni i pomalujmy paznokcie lakierem na czerwony lub różowy kolor. Ponadto zainwestujmy w krem do rąk i zawsze nośmy go w torebce. Nie ma chyba nic przyjemniejszego jak miękkie i delikatne kobiece dłonie.

Piękna cera i makijaż

Zawsze uważałam i uważam nadal, że piękna kobieta to taka, która nie musi się malować. Jednak nie definiujmy tego błędnie, gdyż nie każda kobieta bez makijażu wygląda ładnie. Jeśli masz ładne rysy twarzy, duże oczy, piękną cerę i ładną oprawę oczu to nie musisz się malować. Wystarczy, że zrobisz makijaż raz na jakiś czas i porazisz wszystkich prawdziwym olśnieniem. Jeśli jednak nie możesz patrzeć na siebie w lustrze bez dodatków, to lepiej ich używaj. Na wypryski najlepszy jest korektor w płynie, a następnie dobrze dobrany podkład. Całość powinnaś wyrównać sypkim pudrem. Do podkreślenia brwi polecam brązowy cień do brwi. Kobiece oczy wyglądają uroczo, gdy podkreślone są czarną kreską na górnej powiece. Do tego służy idealnie eyeliner lub dobrze naostrzona czarna kredka. Podkreśl policzki brązerem lub różem. Nie zapominaj, że do sypkiego pudru oraz różu powinnaś mieć najlepsze pędzle. Na zakończenie pomadka czerwona, różowa lub pomarańczowa, która jest ostatnim krzykiem mody.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Intryga w dobrym stylu Reviewed by on sobota, 21 grudnia, 2019 .

Intryga w dobrym stylu Byłam kiedyś u fryzjera, który powiedział mi coś, co już na zawsze zapamiętam, mianowicie: „Dziewczyna staje się kobietą, w momencie, gdy zaczyna się jej pierwsza intryga”. Cóż, słowo intryga nie kojarzy się pozytywnie. Jednak każda dziewczyna staje się kobietą, więc jak to zrozumieć? A może fryzjer się pomylił? Przypomniałam sobie więc,

ABOUT AUTHOR /