Kostium damski na wiosnę/lato 2020

 ›  › Kostium damski na wiosnę/lato 2020

Pralnia panda cennik

Kostium damski na wiosnę/lato 2020

Kostium damski na wiosnę/lato 2020

Ciepłe dni zbliżają się do nas wielkimi krokami i napawają otoczenie coraz bardziej pozytywną aurą. Słońce zachęca do wychodzenia z domu w coraz jaśniejszych i luźniejszych strojach. W dzisiejszym tekście chcemy przybliżyć modne ubrania damskie na sezon wiosna – lato 2014. Pod lupę weźmiemy kostium damski na wiosnę. Zaczynamy!

Kostium damski na wiosnę – lato 2020

W skład kostiumu damskiego wchodzą żakiet oraz spódnica. Jest to idealny strój na spotkanie biznesowe, wyjście do biura czy na spotkanie przy kawie z koleżankami. Kostium damski jest bardzo eleganckim strojem i każda kobieta powinna posiadać go w swojej garderobie. Rzeczą bardzo istotną jest wykonanie żakietu oraz jego krój. Warto przywiązywać uwagę do materiału z jakiego został wykonany kostium, unikajmy sztucznych oraz gniotących się tkanin.
Moda na sezon wiosna – lato 2014 przygotowała dla kobiet bardzo świeżą i soczystą paletę barw. Jak to w sezonie kwiatów i owoców bywa, kolory urodzaju ziemi przenosimy na nasze stroje. Nie zabraknie jednak uniwersalnych i eleganckich szarości, klasycznej czerni z dodatkiem skóry oraz głębokiego turkusu. Będzie również zupełna nowość w postaci białego kostiumu składającego się z żakietu i spodni.

Najlepsze propozycje kostiumu damskiego

Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych propozycji kostiumu damskiego na sezon wiosna – lato 2014.
Nasza pierwsza propozycja to szary kostium z ołówkową spódnicą oraz dopasowanym żakietem zapinanym na dwa guziki. Pasuje idealnie do biura i na spotkanie biznesowe. Możesz założyć do niego białą bluzkę i delikatną biżuterię.

Kolejna propozycja jest w soczystym brzoskwiniowym kolorze, który dodaje słodkości i uroku każdej kobiecie. Składa się z dopasowanego żakietu oraz ołówkowej spódnicy z bardzo ładnym wykończeniem w miejscu paska. Do tego kostiumu pasuje koszula w jednolitym kolorze oraz w abstrakcyjne wzory.

Kolejny kostium to klasyk tego sezonu. Wytworny kolor głębokiego turkusu oraz pięknie wykrojony żakiet to coś dla prawdziwych elegantek. Do tego kostiumu możesz dobrać brzoskwiniową satynową koszulę lub klasyczną białą.

Dla kobiet lubiących czerń oraz skórę podsuwamy żakiet będący jednocześnie kompletem. Składa się on z bluzki/ marynarki zapinanej na zamek z dodatkiem skórzanym oraz spódnicę. Niesamowicie zjawiskowy i oryginalny. Pasuje do biura oraz na wieczorne wyjście.

Ostatni kostium jest ostatnim krzykiem mody w tym sezonie. Czysta biel tworząca marynarkę o spodnie. Bardzo wygodny i przewiewny, wprost idealny na upalne dni.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Kostium damski na wiosnę/lato 2020 Reviewed by on sobota, 21 grudnia, 2019 .

Ciepłe dni zbliżają się do nas wielkimi krokami i napawają otoczenie coraz bardziej pozytywną aurą. Słońce zachęca do wychodzenia z domu w coraz jaśniejszych i luźniejszych strojach. W dzisiejszym tekście chcemy przybliżyć modne ubrania damskie na sezon wiosna – lato 2014. Pod lupę weźmiemy kostium damski na wiosnę. Zaczynamy! Kostium damski na wiosnę – lato

ABOUT AUTHOR /