Moda karnawałowa

 ›  › Moda karnawałowa

Pralnia panda cennik

Moda karnawałowa

rp_moda14.jpgZbliżają się święta, a zaraz po nich wielu ludzi ogarnie karnawałowe szaleństwo. Warto już teraz zadbać o sylwestrową kreację na tę szczególną noc.

Każda kobieta lubi błyszczeć oraz wyróżniać się w tłumie, a moda karnawałowa już od kilka lat im na to pozwala. Niezmiennie modne na noc sylwestrową i inne zabawy w tym okresie są sukienki z błyszczącymi i połyskującymi cekinami oraz dżetami. Tego typu kreacje idealnie sprawdzą się na domowej imprezie z przyjaciółmi lub na parkiecie w klubie. Niezależnie jednak od miejsca, nieodzowne są buty na obcasie.

Jeśli wybieramy się na bal lub bardziej uroczyste przyjęcie, sprawdzą się długie kobiece suknie, uszyte z pięknych i lekkich materiałów. Przy każdej okazji sprawdzi się także niezastąpiona „mała czarna”. Tu nie warto przesadzać z różnymi połyskującymi aplikacjami, które pokrywają całą sukienkę. Za to warto zdecydować się na jeden wyróżniający akcent w postaci np. wiszących kolczyków, modnego paska czy nawet makijażu ze świecącymi drobinkami.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Moda karnawałowa Reviewed by on wtorek, 1 stycznia, 2019 .

Zbliżają się święta, a zaraz po nich wielu ludzi ogarnie karnawałowe szaleństwo. Warto już teraz zadbać o sylwestrową kreację na tę szczególną noc. Każda kobieta lubi błyszczeć oraz wyróżniać się w tłumie, a moda karnawałowa już od kilka lat im na to pozwala. Niezmiennie modne na noc sylwestrową i inne zabawy w tym okresie są

ABOUT AUTHOR /