Rb4089 i Rb7012

 ›  ›  › Rb4089 i Rb7012

Biżuteria,Kosmetyki

Rb4089 i Rb7012

Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko niezbędne akcesoria wakacyjne i modny dodatek do naszej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona naszych oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, szczególnie w czasie lata, ale nie tylko. Wbrew pozorom okulary przeciwsłoneczne to nie produkt sezonowy, używany w momencie wakacji i urlopów, gdy słońce niemiłosiernie praży. Okulary sprawdzają się także zimą, a to dlatego, że szkodliwe działanie promieni słonecznych jest potęgowane przez śnieg, który je odbija. Z tym zjawiskiem borykają się szczególnie narciarze na stokach, bo do jego powstania muszą zaistnieć odpowiednie warunki. Śniegu musi być dużo i musi on być odpowiednio utwardzony, wtedy też jego płaska powierzchnia potęguje działanie słońca.
Pamiętajmy o okularach przeciwsłonecznych zarówno latem jak i zimą, gdyż wzrok narażony na długotrwałe działanie promieni słonecznych jest osłabiony co objawia się między innymi uczuciem szczypania i pieczenia oczu lub ich suchością.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Rb4089 i Rb7012 Reviewed by on niedziela, 4 listopada, 2018 .

Okulary przeciwsłoneczne Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko niezbędne akcesoria wakacyjne i modny dodatek do naszej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona naszych oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, szczególnie w czasie lata, ale nie tylko. Wbrew pozorom okulary przeciwsłoneczne to nie produkt sezonowy, używany w momencie wakacji i urlopów, gdy słońce niemiłosiernie praży. Okulary

ABOUT AUTHOR /