Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

 ›  › Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Pralnia chemiczna Częstochowa

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Od blogera do pisarza

Niemal każdy pisarz marzy o wydaniu własnej książki. I niektórym to się udaje. Jednak bardzo wielu zniechęca się i rezygnuje – nie zawsze z powodu słabych umiejętności. W rzeczywistości znalazłoby całkiem sporo autorów, którzy mogą się pochwalić fantastycznym warsztatem, z łatwością podbijają serca czytelników, ale mimo tego wszystkiego, wciąż nie potrafią znaleźć odpowiedniego wydawcy.

Powodów jest wiele, ale ten najczęściej spotykany można zamknąć w dwóch słowach: brak nazwiska. Jak mówi stare powiedzenie, „kiedyś musi być ten pierwszy raz”. A każdy pisarz przed debiutem jest w zasadzie nikim. I tym sposobem ma bardzo małe szanse na znalezienie wydawcy dla swojego dzieła.

Czy to znaczy, że powinien się poddać? Niekoniecznie. Reputację można sobie wyrobić również w internecie. Jeżeli znamy jakiś wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, możemy zacząć tam publikować i tym samym stworzyć sobie bazę czytelników. Z rzeszami fanów u boku, prędzej czy później przyciągniemy uwagę wydawcy!

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego Reviewed by on niedziela, 12 listopada, 2017 .

Od blogera do pisarza Niemal każdy pisarz marzy o wydaniu własnej książki. I niektórym to się udaje. Jednak bardzo wielu zniechęca się i rezygnuje – nie zawsze z powodu słabych umiejętności. W rzeczywistości znalazłoby całkiem sporo autorów, którzy mogą się pochwalić fantastycznym warsztatem, z łatwością podbijają serca czytelników, ale mimo tego wszystkiego, wciąż nie potrafią

ABOUT AUTHOR /