Zakup biżuterii na wakacjach

 ›  › Zakup biżuterii na wakacjach

Pralnia chemiczna panda cennik

Zakup biżuterii na wakacjach

Zakup biżuterii na wakacjach

Jeśli planujesz spędzić wakacje na Wyspach Brytyjskich, może warto po zwiedzaniu ciekawych miejsc wybrać się na zakupy do najlepszych brytyjskich sklepów jubilerskich? Odwiedźmy więc najlepszych projektantów w Londynie.

Asprey
Jego biżuteria i dodatki to prawdziwe dzieła sztuki. Ozdoby z tego sklepu upiększają ubiory najsławniejszych tego świata- od rodzin królewskich po gwiazdy show biznesu. Te wspaniałe, ponadczasowe wyroby jubilerskie możemy oglądać i zakupić przy Bond Street w Londynie.

Ben Day
Jest to światowej sławy projektant wspaniałych dodatków i biżuterii. Wśród wspaniałych wyrobów tego mistrza mamy okazję odnaleźć czarne diamenty czy niezwykle rzadkie perły z Thaiti. Pracownie mistrza znajduje się w londyńskiej dzielnicy East End oraz modnej okolicy Spitalfields.

Charles Rennie Mackintosh
Niestety samego mistrza Mackintosha nie odnajdziemy już w jego londyńskich pracowniach ale nadal możemy zachwycać się wyrobami jego rąk. Charakterystyczne ozdoby w stylu secesyjnym tego niezwykłego projektanta można zakupić na terenie całej Wyspy.

Garrard
To oficjalni jubilerzy rodziny królewskiej oraz światowej śmietanki. Ta wyjątkowa marka jubilerska istnieje w Wielkiej Brytanii od XVIII wieku. Do dziś jest ona wyznacznikiem nowych trendów w jubilerstwie w sposób mistrzowski łącząc współczesne wzornictwo i metale szlachetne. Ich wspaniałe wyroby można podziwiać w jednym z londyńskich salonów.

Stephen Webster
Wspaniały projektant, który posiada wielu wielbicieli jego pionierskich wzorów przekraczających wszelkie bariery wieku, mody czy kultury. Jego najciekawsze wyroby oglądać można w niewielkim butiku w dzielnicy West End.

Theo Fennell
Niezwykle unikatowe wyroby tej marki jubilerskiej, są ekskluzywną kolekcją dla najbogatszych tego świata. Jego diamentowe wyroby stały się już niemalże klasykami. Salon jubilerski tej firmy znajduje się przy londyńskiej Fulham Road.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Zakup biżuterii na wakacjach Reviewed by on sobota, 21 grudnia, 2019 .

Zakup biżuterii na wakacjach Jeśli planujesz spędzić wakacje na Wyspach Brytyjskich, może warto po zwiedzaniu ciekawych miejsc wybrać się na zakupy do najlepszych brytyjskich sklepów jubilerskich? Odwiedźmy więc najlepszych projektantów w Londynie. Asprey Jego biżuteria i dodatki to prawdziwe dzieła sztuki. Ozdoby z tego sklepu upiększają ubiory najsławniejszych tego świata- od rodzin królewskich po gwiazdy

ABOUT AUTHOR /