Homewear czyli, w co się ubrać po domu?

 ›  › Homewear czyli, w co się ubrać po domu?

Pralnia chemiczna Częstochowa

Homewear czyli, w co się ubrać po domu?

Homewear czyli, w co się ubrać po domu?

Domowe obowiązki, pranie, sprzątanie, gotowanie, opieka nad wnukami sprawiają, że nie masz czasu, ani ochoty stroić się. Ten marazm, apatia sprawiają, że codziennie rano z szafy wyjmujesz swój stary, ulubiony, rozciągnięty dres, wytarte spodnie, etc. STOP. Nie pozwól, aby rutyna dnia codziennego odebrała Ci to, co kochasz najbardziej. Jak ubierać się w domu, aby czuć się wygodnie, a zarazem modnie? Co zakładać, aby niespodziewana wizyta sąsiadki, przyjaciółki, dzieci nie wprawiła Cię w zażenowanie?

Obecnie świat mody oferuje nam wiele ciekawych, aczkolwiek niezobowiązujących zestawień. Zestawień, które każdej kobiecie dodadzą pewności, atrakcyjności, a przy okazji poprawią humor i to niezależnie od tego czy spędza czas na zabawie z wnukami czy wykonując domowe obowiązki.

Na rynku spotkać można stroje, które swoja stylistyką przypominają zwykłe wizytowe ubrania. Dostępne są one w różnych kolorach, ze wzorami, ciekawymi motywami ozdobnymi, etc. Każda z pan z pewnością znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Drugim rozwiązaniem jest połączenie legginsów z kolorową koszulką. A na jesienne, zimowe dni długi, ciepły sweter, którym można się opatulić i miło spędzić czas.

Doskonałą alternatywą do klasycznych podomek są fartuszki. Fartuszki, które nie tylko ochronią odzież przed zabrudzeniem, ale również w odpowiedni sposób wyeksponują nasze walory, podkreślą talię, itp.

Jeśli, więc masz w szafie swój ulubiony dres, który dodaje Ci kilogramów, lat, to nie wahaj się i już teraz wyrzuć go do śmieci. Pamiętaj, klasyczne podomki niekorzystnie podkreślają Twoją figurę, nadają jej kształt walca. Odpowiednio dobrany strój domowy sprawia, że nie tylko poczujesz się komfortowo, modnie, ale również otrzymasz porządny zastrzyk energii, dzięki któremu szybko i bez trudu poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. To, co nosimy ma wpływ na nasze samopoczucie – pamiętaj o tym!

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Homewear czyli, w co się ubrać po domu? Reviewed by on wtorek, 8 stycznia, 2019 .

Homewear czyli, w co się ubrać po domu? Domowe obowiązki, pranie, sprzątanie, gotowanie, opieka nad wnukami sprawiają, że nie masz czasu, ani ochoty stroić się. Ten marazm, apatia sprawiają, że codziennie rano z szafy wyjmujesz swój stary, ulubiony, rozciągnięty dres, wytarte spodnie, etc. STOP. Nie pozwól, aby rutyna dnia codziennego odebrała Ci to, co kochasz

ABOUT AUTHOR /