Kredka Revlon VR

 ›  › Kredka Revlon VR

Pralnia chemiczna Częstochowa

Kredka Revlon VR

Kredka Revlon VR
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jakiś czas temu miałam okazje zakupić konturówkę do kresek firmy Revlon. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego bo czego można oczekiwać od kredki? Ma zrobić prostą kredkę i nic więcej. Jednak w tym wypadku było inaczej. Okazało się że konturówka Revlon jest bardzo miękka a co za tym idzie robi piękne, bardzo wyraziste kreski. Bardzo ładnie można uzyskać efekt przydymionego oka. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem ponieważ żadna inna kredka nie była tak wyjątkowa jak ta…

Bardzo fajną rzeczą jest cena tej kredeczki. Można ją kupić w drogeriach internetowych za kilkanaście złotych, niestety nigdy nie spotkałam tego produktu w drogeriach stacjonarnych, pewnie kosztowała by tam kilkadziesiąt złotych. Swoją drogą skąd takie niskie ceny w drogeriach internetowych? A może po prostu w sklepach naziemnych jest drogo. Wracając do tematu serdecznie polecam kredkę do przydymionego oka Revlon Vital Radiance bo możemy uzyskać nią efekty o których można zapomnieć stosując inne kredki do oczu konkurencyjnych firm. Jedyną wadą tego kosmetyku jest wydajność, niestety kredka strasznie szybko się kończy, spowodowane jest to z całą pewnością tym, że jest ona bardzo miękka, co za tym idzie bardzo szybko się zużywa. No ale coś za coś, jeśli chcemy mieć ładną kreskę na powiece musimy zakupić tą kredkę i przecierpieć tę jedyną wadę konturówki. Więcej wad nie dostrzegłam a używam tej kredki już łądnych kilka miesięcy.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Kredka Revlon VR Reviewed by on środa, 29 sierpnia, 2018 .

Jakiś czas temu miałam okazje zakupić konturówkę do kresek firmy Revlon. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego bo czego można oczekiwać od kredki? Ma zrobić prostą kredkę i nic więcej. Jednak w tym wypadku było inaczej. Okazało się że konturówka Revlon jest bardzo miękka a co za tym idzie robi piękne, bardzo wyraziste kreski.

ABOUT AUTHOR /