Revlon Colorstay

 ›  › Revlon Colorstay

Kosmetyki

Revlon Colorstay

Chciałam dziś przedstawić wam rewelacyjny podkład przeznaczony do różnych typów twarzy. Chodzi mi o podkład Revlon Colorstay. Kosmetyk ten posiada bardzo bogatą gamę kolorystyczną, przeznaczony jest zarówno do jaśniejszej jak i ciemnejszej karnacji, paleta jest tak szeroka, że z całą pewnością każda kobieta znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki firmy Revlon znane są ze swej ponad przeciętnej jakości a ten podkład nie odbiega od tych standardów. Bardzo dobrze się rozprowadza i świetnie kryje niedoskonałości pojawiające się czasem na naszej twarzy.

Revlon Colorstay ma jednak jedną dość istotną dla mnie wade jaką będzie brak aplikatora. Kosmetyk ten umieszczony został w elegancką buteleczkę jednak dość ciężko jest go aplikować ze względu na to, że zamiast aplikatora nie zaproponowano nam kompletnie nic innego. Pozostaje tylko przechylać buteleczkę i czekać aż Colorstay raczy wypłynąć z opakowania. Jest to szczególnie uciążliwe przy końcówce. Początkowo podkład nie sprawia nam takich problemów ponieważ jest pełny.

Ale jest to jedna z nielicznych wad tego kosmetyku. Reszta zasługuje na słowa pochwały ponieważ ten podkład można kupić w drogeriach internetowych w bardzo przystępnej cenie, poniżej 40zł. W drogeriach stacjonarnych jego cena przekracza czasem 70zł więc wg mnie nie warto przepłacać. Podkład Revlon Colorstay jest podkładem matującym, bardzo ładnie matuje skórę, zapobiega błyszczeniu i jest bardzo trwały. Producent gwarantuje trwałość na poziomie 16 godzin, myślę, że jest to dość odważna deklaracja i być może kosmetyk ten nie jest aż tak bardzo trwały jednak zasługuje na słowa pochwały ponieważ na twarzy utrzymuje się bardzo długo i jest dość odporny na ścieranie.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Revlon Colorstay Reviewed by on środa, 29 sierpnia, 2018 .

Chciałam dziś przedstawić wam rewelacyjny podkład przeznaczony do różnych typów twarzy. Chodzi mi o podkład Revlon Colorstay. Kosmetyk ten posiada bardzo bogatą gamę kolorystyczną, przeznaczony jest zarówno do jaśniejszej jak i ciemnejszej karnacji, paleta jest tak szeroka, że z całą pewnością każda kobieta znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Kosmetyki firmy Revlon znane są ze

ABOUT AUTHOR /