Długie sukienki na wesele

 ›  › Długie sukienki na wesele

Kosmetyki

Długie sukienki na wesele

Dlugie sukienki na wesele (10)Zbliżał się ślub mojej dobrej znajomej. Na wesele również zostałam zaproszona, więc musiałam działać. Razem z dwiema koleżankami zrobiłyśmy rozeznanie w czym damy pójdą na wesele. Jedne chciały iść w spodniach inne w krótkich sukienkach a inne w długich. Po rozmowie z koleżankami okazało się że długie sukienki na wesele wygrały, więc żeby nie odbiegać stylem od innych postanowiłyśmy również ubrać się w długie sukienki.
Wybrałyśmy się na zakupy. Były to różne sklepy i targowiska, sklepy markowe i w końcu po długich staraniach i poszukiwaniach każda z nas coś kupiła. Trwało to kilka dni zanim wszystkie suknie były kupione. Potem wszystkie zebrałyśmy się u Kasi bo ma większe mieszkanie i zrobiłyśmy rewię mody weselnej. Grażyna choć pulchna, pięknie się prezentowała w długiej sukni. Aśka wariatka musiała trochę przystopować z szaleństwem w swojej sukni. Aneta i ja miałyśmy bardzo podobne sukienki. Myślę, że moda na długie sukienki na wesele nigdy nie przeminie. Czułam się jak królowa, tak wyjątkowo.

Ciekawe wpisy związane z modą oraz urodą:

Długie sukienki na wesele Reviewed by on środa, 7 czerwca, 2017 .

Zbliżał się ślub mojej dobrej znajomej. Na wesele również zostałam zaproszona, więc musiałam działać. Razem z dwiema koleżankami zrobiłyśmy rozeznanie w czym damy pójdą na wesele. Jedne chciały iść w spodniach inne w krótkich sukienkach a inne w długich. Po rozmowie z koleżankami okazało się że długie sukienki na wesele wygrały, więc żeby nie odbiegać

ABOUT AUTHOR /